Upcoming Games

Select an Age:

ALL | 9U | 10U | 11U | 12U | 13U | 14U | 15U | 16U | 17U | 18U | 19U |

Games Coming Up In The Next 7 Days

Monday 07/22/2024
6:00PM | Upper Deck Titans 14+ XXX @ Allstars Academy Naturals 14 XXX | Cook Park/Kuhn Field
6:00PM | SORENSCO Falcons 15 SL @ So. Colonie Raiders 15 XXX | Cook Park/Rogowitz Field
6:00PM | Frozen Ropes Outlaws 18 L @ Bethlehem Eagles 17 C | Line Drive Field #10
6:00PM | Cohoes Blackhawks 15 ML @ NE Hurricanes (Engelhard) 15 XXX | Moreau Rec Pk - 90'
6:00PM | Albany Senators PREP @ SORENSCO Falcons PREP | SORENSCO BR Field 1
6:00PM | Lansingburgh Royals 19+ L @ Waterford Nationals 18 XXX | Waterford Kelts Field (Turf Cage)
6:00PM | Upper Deck Titans (Jennings) 13 XXX @ CNY Pioneers 14 L | West Canada Valley Central School
6:30PM | Scotia Renegades 17+ L @ Glove Cities 16+ XXX | Husky Field (Park Terrace Elem)
8:00PM | Guilderland Bulldogs (White) 13+ BM @ Scotia Glenville Mohawks 13 L | Bob Moore Field (Scotia)
Tuesday 07/23/2024
5:45PM | Cohoes Blackhawks 17 L @ Scotia Renegades 17+ L | Bob Moore Field (Scotia)
5:45PM | CPH Gators 16+ L @ Schenectady Blue Jays 16 CL | Central Park A Diamond (TURF FIELD)
6:00PM | Bethlehem Eagles 14 S @ Niskayuna Warriors 14+ XXX | Blatnick Park
6:00PM | 518 Velocity (Red) 13 BSL @ CPH Gators 13 BL | Clifton Common F12 (Wood)
6:00PM | Rotterdam Clippers 15 S @ CPH Gators (Blue) 15 CL | Clifton Common F13 (Steel)
6:00PM | Top Level Athletics (Hughto) 16+ XXX @ Outlaws Baseball 16 XXX | Colonie HS Varsity Field
6:00PM | Albany Senators PREP @ So. Colonie Raiders PREP | Cook Park/Kuhn Field
6:00PM | Green Mtn Catamounts 16 C @ 518 Velocity (Gold) 16 C | East Side Rec (90' TURF)
6:00PM | Frozen Ropes Outlaws 18 L @ Upper Deck Titans (Urbanczyk) 17 CL | Fulton-Montgomery CC
6:00PM | NC Bison 17+ XXX @ Upper Deck Titans 16 L | Galway Town Field
6:00PM | Upper Deck Titans (Barnes) 15 SL @ South Troy Dodgers 15 XXX | GEER Field #1
6:00PM | CPH Gators 18 L @ 518 Velocity 17 C | Geyser Park (TURF MOUND)
6:00PM | Top Level Athletics (Basos) 11 L @ Spa City Stallions 12 BM | Greenfield Town Park F1 (70)
6:00PM | Green Mountain Lightning 15 L @ Halfmoon Mariners 16+ CL | Halfmoon F1 (90')
6:00PM | Hudson Valley Indians 18 XXX @ Lansingburgh Royals 19+ L | Knickerbacker Field
6:00PM | Frozen Ropes Outlaws 13 SL @ Bethlehem Eagles 13 BL | Line Drive Field #10
6:00PM | SORENSCO Falcons 16 CL @ Bethlehem Eagles 16 CL | Line Drive Field #11
6:00PM | Burnt Hills Spartans 13 BS @ Upstate Academy 13 BL | Longkill F1 (90')
6:00PM | Cage Heat 13 S @ Saugerties Dutchmen 13+ XXX | Lorenz Field
6:00PM | Upper Deck Titans (Insogna) 13 XXX @ Greene County Outlaws 13 BM | McQuade Park
6:00PM | SORENSCO Falcons (Stilson) 13 M @ Capital City Clippers 13 M | Rotterdam Prep Field
6:00PM | 518 Velocity (Gold) 14+ XXX @ SORENSCO Falcons 15 SL | SORENSCO BR Field 1
6:00PM | Top Level Athletics (Larkin) 14 XXX @ Voorheesville Blackbirds 14 S | Swift Rd Field (90)
6:00PM | Allstars Academy Prospects 18 L @ Top Level Athletics 17 XXX | Top Level Stadium (TURF MOUND)
6:00PM | Glove Cities 13+ XXX @ Saratoga Stampede (Connelly) 13+ BL | West Side Field (TURF MOUND 90')
8:00PM | Upper Deck Titans (Schriner) 15 ML @ Frozen Ropes Outlaws (White) 15 ML | Bob Moore Field (Scotia)
8:00PM | SORENSCO Falcons (Von Eitzen) 14 BSL @ Upstate Academy (Orange) 14 BSL | Central Park A Diamond (TURF FIELD)
8:15PM | Top Level Athletics (Colligan) 15 XXX @ Saratoga Stampede (Mound) 15 L | East Side Rec (90' TURF)
8:15PM | ENY Blackhawks 17 CL @ SORENSCO Falcons 17 L | SORENSCO BR Field 1
8:15PM | Saratoga Stampede (Corlew) 13 BL @ Top Level Athletics (Kellar) 13 XXX | Top Level Stadium (TURF MOUND)
Wednesday 07/24/2024
5:45PM | Upper Deck Titans (Jennings) 13 XXX @ Scotia Glenville Mohawks 13 L | Bob Moore Field (Scotia)
5:45PM | Glove Cities 16+ XXX @ 518 Velocity (Red) 15 XXX | East Side Rec (90' TURF)
5:45PM | Outlaws Baseball 16 XXX @ 518 Velocity (Red) 16 XXX | Geyser Park (TURF MOUND)
6:00PM | Niskayuna Warriors 14+ XXX @ Albany Senators 14+ E | Albany Central BR Field
6:00PM | Capital City Clippers 14+ EL @ CPH Gators (Green) 14 L | Clifton Common F13 (Steel)
6:00PM | 518 Velocity (Gold) 13 B @ Hayner Barnstormers 13 BL | Halfmoon F1 (90')
6:00PM | TC Bombers 13 L @ Upstate Academy 13 BL | Longkill F1 (90')
6:00PM | NE Hurricanes (Shaw) 15 XXX @ NC Bison 14+ ESL | No. Colonie Field # 1
6:00PM | Guilderland Bulldogs 16 XXX @ Hudson Valley Indians 16 XXX | Peter B Coeymans Elementary
6:00PM | Ballston Spadres 13 B @ Upper Deck Titans (Bakuzonis) 13+ SL | Shuttleworth Park (Infield Turf)
6:00PM | 802 Elite 13+ S @ SORENSCO Falcons (Franchini) 13 BS | SORENSCO BR Field 1
6:00PM | Frozen Ropes Outlaws (Green) 15 C @ Top Level Athletics (Powell) 15 XXX | Top Level Stadium (TURF MOUND)
6:00PM | Saratoga Stampede (Zdonick) 14 BEL @ Waterford Nationals 14 XXX | Waterford Kelts Field (Turf Cage)
6:30PM | 518 Velocity (Red) 14 SL @ Upper Deck Titans 14+ XXX | Johnstown HS Field
8:00PM | Top Level Athletics (Kozlowski) 14 L @ Frozen Ropes Outlaws 14 ESL | Bob Moore Field (Scotia)
8:15PM | Upper Deck Titans (Pingitore) 17 XXX @ Saratoga Stampede (Perrone) 18 L | East Side Rec (90' TURF)
8:15PM | Top Level Athletics (Ruddy) 16 XXX @ 518 Velocity (Gold) 15 XXX | Geyser Park (TURF MOUND)
8:15PM | 518 Velocity 17 C @ NC Bison 17+ XXX | No. Colonie Field # 1
8:15PM | Upstate Academy (Blue) 14 BL @ SORENSCO Falcons (Mocerine) 14 B | SORENSCO BR Field 1
8:15PM | Upstate Academy (Orange) 14 BSL @ Top Level Athletics (Gavin) 14 BS | Top Level Stadium (TURF MOUND)
Thursday 07/25/2024
6:00PM | SORENSCO Falcons (Von Eitzen) 14 BSL @ Niskayuna Warriors 14+ XXX | Blatnick Park
6:00PM | SORENSCO Falcons (Clairmont) 14 E @ Cage Heat 13 S | Chatham Complex 90'
6:00PM | Hudson Valley Indians 15 XXX @ Allstars Academy Legends 14 XXX | Cook Park/Kuhn Field
6:00PM | Greene County Outlaws 13 BM @ Guilderland Bulldogs (Red) 13 S | Dutchmen Field
6:00PM | Bethlehem Eagles 14 S @ Saratoga Stampede (Cole) 14 BL | East Side Rec (90' TURF)
6:00PM | Scotia Glenville Mohawks 13 L @ Glove Cities 13+ XXX | Gloversville Middle School
6:00PM | Waterford Nationals 15+ S @ Hayner Barnstormers 14 B | Halfmoon F1 (90')
6:00PM | Saratoga Stampede (Lansing) 13 BL @ Burnt Hills Spartans 13 BS | Indian Meadows F1 (90)
6:00PM | SORENSCO Falcons (Franchini) 13 BS @ Upstate Academy 13 BL | Longkill F1 (90')
6:00PM | CPH Gators 13 BL @ NE Hurricanes (Heydrick) 13 XXX | Moreau Rec Pk - 90'
6:00PM | South Troy Dodgers 13 XXX @ NC Bison 13+ L | No. Colonie Field # 1
6:00PM | Top Level Athletics (Kozlowski) 14 L @ Voorheesville Blackbirds 14 S | Swift Rd Field (90)
Friday 07/26/2024
5:45PM | Greenwich Titans 17 XXX @ Waterford Nationals 17 XXX | Waterford Kelts Field (Turf Cage)
6:00PM | So. Colonie Raiders (Garnet) PREP @ Albany Senators PREP | Albany Central BR Field
6:00PM | Upper Deck Titans 14+ XXX @ CPH Gators (Blue) 14 L | Clifton Common F13 (Steel)
6:00PM | Schenectady Blue Jays 13+ EL @ 518 Velocity (Red) 13 BSL | East Side Rec (90' TURF)
6:00PM | Saratoga Stampede (Corlew) 13 BL @ Glove Cities 13+ XXX | Gloversville Middle School
6:00PM | Greene County Outlaws 13 BM @ Mid Hudson Tigers 13 L | Herzog's Field
6:00PM | Top Level Athletics (Kozlowski) 14 L @ Hudson Valley Indians 15 XXX | Peter B Coeymans Elementary
6:00PM | Glove Cities 16+ XXX @ Rotterdam Clippers 15 S | Rotterdam Memorial Park
6:30PM | Voorheesville Blackbirds 13+ ML @ Upper Deck Titans (Jennings) 13 XXX | Johnstown HS Field
7:00PM | Scotia Glenville Mohawks 13 L @ Schoharie Thunder 13+ EML | Schoharie HS Varsity (TURF)
Saturday 07/27/2024
10:00AM | [SPLIT DH] - Schenectady Blue Jays 14 S @ Saratoga Stampede (Stevens) 14 BL | East Side Rec (90' TURF)
10:00AM | [DOUBLE HEADER] - Frozen Ropes Outlaws (Green) 15 C @ South Troy Dodgers 15 XXX | GEER Field #1
10:00AM | SORENSCO Falcons (Franchini) 13 BS @ Hayner Barnstormers 13 BL | Halfmoon F1 (90')
10:00AM | Hayner Barnstormers 14 B @ Upstate Academy (Orange) 14 BSL | Longkill F1 (90')
10:00AM | SORENSCO Falcons PREP @ Rotterdam Choppers PREP | Rotterdam Memorial Park
10:00AM | NC Bison 14+ ESL @ Voorheesville Blackbirds 14 S | Swift Rd Field (90)
10:00AM | [DOUBLE HEADER] - Frozen Ropes Outlaws 14 ESL @ Saratoga Stampede (Lansing) 13 BL | West Side Field (TURF MOUND 90')
12:30PM | [SPLIT DH] - Bethlehem Eagles 14 S @ Saratoga Stampede (Stevens) 14 BL | East Side Rec (90' TURF)
12:30PM | Hudson Valley Indians 18 XXX @ Greenwich Titans 17 XXX | Greenwich Varsity
12:30PM | NE Hurricanes 14 XXX @ NC Bison 13+ L | No. Colonie Field # 1
12:30PM | SORENSCO Falcons (Clairmont) 14 E @ Berkshire Reign 14+ L | Tilloston Park
3:00PM | [SPLIT DH] - Capital City Clippers 13 M @ Saratoga Stampede (Connelly) 13+ BL | East Side Rec (90' TURF)
3:00PM | Top Level Athletics 17 XXX @ NC Bison 17+ XXX | No. Colonie Field # 1
3:00PM | Upstate Academy (Blue) 14 BL @ Hudson Valley Indians 15 XXX | Peter B Coeymans Elementary
3:00PM | Schoharie Thunder 13+ EML @ Schenectady Blue Jays 13+ EL | Schenectady Babe Ruth
3:00PM | NE Hurricanes (Heydrick) 13 XXX @ Upper Deck Titans (Insogna) 13 XXX | Shuttleworth Park (Infield Turf)
5:30PM | [SPLIT DH] - Voorheesville Blackbirds 13+ ML @ Saratoga Stampede (Connelly) 13+ BL | East Side Rec (90' TURF)
Sunday 07/28/2024
10:00AM | [DOUBLE HEADER] - Allstars Academy Legends 14 XXX @ Albany Senators 14+ E | Albany Central BR Field
10:00AM | Top Level Athletics (Kozlowski) 14 L @ Niskayuna Warriors 14+ XXX | Blatnick Park
10:00AM | CPH Gators (Blue) 14 L @ Hayner Barnstormers 14 B | Halfmoon F1 (90')
10:00AM | Rotterdam Clippers 15 S @ Upstate Academy (Blue) 14 BL | Longkill F1 (90')
10:00AM | Greene County Outlaws 13 BM @ Mechanicville Red Storm 13+ XXX | Mechanicville Elementary School 70
10:00AM | SORENSCO Falcons (Von Eitzen) 14 BSL @ NC Bison 14+ ESL | No. Colonie Field # 1
10:00AM | Nassau-Shatford Diamond Dogs 11+ XXX @ Northern Columbia Wolfpack 11 XXX | Rothermel Park F3
11:30AM | [SPLIT DH] - Capital City Clippers 14+ EL @ Saratoga Stampede (Zdonick) 14 BEL | East Side Rec (90' TURF)
12:30PM | SORENSCO Falcons (Stilson) 13 M @ 802 Elite 13+ S | Bennington Babe Ruth Field
12:30PM | Top Level Athletics (Ruddy) 16 XXX @ Outlaws Baseball 16 XXX | Colonie HS Varsity Field
12:30PM | Hayner Barnstormers 13 BL @ South Troy Dodgers 13 XXX | GEER Field #1
12:30PM | [DOUBLE HEADER] - CPH Gators 13 BL @ Mid Hudson Tigers 13 L | Herzog's Field
12:30PM | Nassau-Shatford Diamond Dogs 9+ XXX @ 802 Elite 9+ XXX | Hogan Field
12:30PM | CPH Gators (Green) 14 L @ NE Hurricanes 14 XXX | Moreau Rec Pk - 90'
12:30PM | [DOUBLE HEADER] - Upper Deck Titans (Bakuzonis) 13+ SL @ Catskill Mtn Cougars 14 EL | So. Kortright CSD Field
12:30PM | Guilderland Bulldogs 14 BS @ Berkshire Reign 14+ L | Tilloston Park
12:30PM | [DOUBLE HEADER] - Guilderland Bulldogs (White) 13+ BM @ CNY Elevate 13 ML | Westmoreland High School
2:00PM | [SPLIT DH] - SORENSCO Falcons (Franchini) 13 BS @ Saratoga Stampede (Zdonick) 14 BEL | East Side Rec (90' TURF)
3:00PM | Guilderland Bulldogs (Red) 13 S @ Upstate Academy 13 BL | Longkill F1 (90')
3:00PM | [SPLIT DH] - Waterford Nationals 14 XXX @ NE Hurricanes (Winchell) 13+ XXX | Moreau Rec Pk - 90'
4:30PM | [DOUBLE HEADER] - NE Hurricanes (Engelhard) 15 XXX @ Saratoga Stampede (Cole) 14 BL | East Side Rec (90' TURF)
5:30PM | [SPLIT DH] - Cage Heat 13 S @ NE Hurricanes (Winchell) 13+ XXX | Moreau Rec Pk - 90'